| Curent rezidual | 30mA |
| Capacitate de rupere | 4.5kA |
| Curent nominal (A) | 40A |
| Tensiune intrare (V) | 230V |
| Curba de declansare | C |
| Nr. de poli | 2 |
| Nr. Module | 2 |
| Tip | RCCB |
Siemens Diferential 40A 1P+N C 30mA 4.5kA 5SU1353-1KK40
170,10 lei Prețul inițial a fost: 170,10 lei.152,78 leiPrețul curent este: 152,78 lei.
Schneider Descarcator Supratensiune SPD T2 40kA 3P+N A9L15688
383,65 lei Prețul inițial a fost: 383,65 lei.354,46 leiPrețul curent este: 354,46 lei.
Schneider Descarcator Supratensiune SPD T2 20kA 3P+N A9L15693
334,78 lei Prețul inițial a fost: 334,78 lei.319,19 leiPrețul curent este: 319,19 lei.
| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 312,81 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 306,42 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 300,04 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Schneider |
|---|---|
| Numar Poli |
3P+N |
| Curent De Rupere |
20kA |
| Utilizare |
Descarcator |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Schneider Descarcator Supratensiune SPD T2 20kA 3P+N A9L15693” Anulează răspunsul



Recenzii
Nu există recenzii până acum.