| Consum(W) | 13W |
| Dimensiune | Ø230x95mm |
| Material | Aluminiu |
| Dimabil | Nu |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Culoare Corp | Rama Alba |
| Echivalenta consum bec traditional | 13W=75W |
| Durata Medie De Viata | 15.000 Ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Plafoniera LED |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 910 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Unghi Lumina | 270 grade |
| Kelvin | 6500K |
| CRI (RA) | Ra>80 |
Plafoniera Led Flower 2 18W 6500K
64,90 lei Prețul inițial a fost: 64,90 lei.44,10 leiPrețul curent este: 44,10 lei.
Plafoniera Led Star 24W 6500K
59,70 lei Prețul inițial a fost: 59,70 lei.48,24 leiPrețul curent este: 48,24 lei.
Plafoniera Led Star 13W 6500K
44,97 lei Prețul inițial a fost: 44,97 lei.35,20 leiPrețul curent este: 35,20 lei.

| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 34,50 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 33,79 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 33,09 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Spn |
|---|---|
| Culoare |
Alba |
| Tip Montaj |
Aplicat |
| Kelvin |
6500K |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plafoniera Led Star 13W 6500K” Anulează răspunsul




Recenzii
Nu există recenzii până acum.