| Consum(W) | 12W |
| Dimensiune | Ø270x95mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Echivalenta consum bec traditional | 12W=75W |
| Durata Medie De Viata | 30.000 Ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Plafoniera LED |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 900 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Neutra |
| Unghi Lumina | 270 grade |
| Kelvin | 4100K |
| CRI (RA) | Ra>80 |
Plafoniera Led Cressida 50W 3000k - 6500k
129,79 lei Prețul inițial a fost: 129,79 lei.99,78 leiPrețul curent este: 99,78 lei.
Plafoniera Led cu senzor de miscare reglabil 12W, 6500K
70,99 lei Prețul inițial a fost: 70,99 lei.55,24 leiPrețul curent este: 55,24 lei.
Plafoniera Led cu senzor de miscare reglabil 12W, 4100K
70,99 lei Prețul inițial a fost: 70,99 lei.55,24 leiPrețul curent este: 55,24 lei.


| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 54,14 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 53,03 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 51,93 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Spn |
|---|---|
| Culoare |
Alba |
| Tip Montaj |
Aplicat |
| Kelvin |
4000K |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plafoniera Led cu senzor de miscare reglabil 12W, 4100K” Anulează răspunsul




Recenzii
Nu există recenzii până acum.