| Consum(W) | 45W |
| Dimensiune | Ø450x70mm |
| Indice de Protectie | IP40 |
| Echivalenta consum bec traditional | 45W=320W |
| Durata Medie De Viata | 15.000 Ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Plafoniera LED |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 3100 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Kelvin | 6500K |
| CRI (RA) | Ra>80 |
Plafoniera Led rotund 35W 6500K
47,75 lei Prețul inițial a fost: 47,75 lei.38,84 leiPrețul curent este: 38,84 lei.
Plafoniera Led Milky 18W 6500K
60,78 lei Prețul inițial a fost: 60,78 lei.45,99 leiPrețul curent este: 45,99 lei.
Plafoniera Led rotund 45W 6500K
65,55 lei Prețul inițial a fost: 65,55 lei.56,39 leiPrețul curent este: 56,39 lei.

| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 55,26 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 54,13 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 53,01 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Spn |
|---|---|
| Culoare |
Alba |
| Tip Montaj |
Aplicat |
| Kelvin |
6500K |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plafoniera Led rotund 45W 6500K” Anulează răspunsul





Recenzii
Nu există recenzii până acum.