| Consum(W) | 24W |
| Dimensiune | Ø300x25mm |
| Material | Plastic |
| Indice de Protectie | IP40 |
| Echivalenta consum bec traditional | 24W=200W |
| Durata Medie De Viata | 15.000 Ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Plafoniera LED |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 2400 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda,Neutra,Rece |
| Kelvin | 3000k/4000k/6500k |
| CRI (RA) | Ra>80 |
Plafoniera Led Milky 18W 6500K
60,78 lei Prețul inițial a fost: 60,78 lei.45,99 leiPrețul curent este: 45,99 lei.
Plafoniera led VERSA IP40 Rama Alba 32W 3000k-6500k
119,24 lei Prețul inițial a fost: 119,24 lei.97,91 leiPrețul curent este: 97,91 lei.
Plafoniera led VERSA IP40 Rama Alba 24W 3000k-6500k
89,74 lei Prețul inițial a fost: 89,74 lei.78,94 leiPrețul curent este: 78,94 lei.

| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 77,36 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 75,78 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 74,20 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Spn |
|---|---|
| Culoare |
Alba |
| Tip Montaj |
Aplicat |
| Kelvin |
3000K – 6500K |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plafoniera led VERSA IP40 Rama Alba 24W 3000k-6500k” Anulează răspunsul




Recenzii
Nu există recenzii până acum.