| Consum(W) | 18W |
| Dimensiune | Ø290x95mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Echivalenta consum bec traditional | 18W=115W |
| Durata Medie De Viata | 30.000 Ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Plafoniera LED |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 1350 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Unghi Lumina | 1350 grade |
| Kelvin | 6500K |
| CRI (RA) | Ra>80 |
Plafoniera Led cu senzor de miscare reglabil 12W, 6500K
70,99 lei Prețul inițial a fost: 70,99 lei.55,24 leiPrețul curent este: 55,24 lei.
Plafoniera Led Deimos 31W 3000K-6500K
111,97 lei Prețul inițial a fost: 111,97 lei.85,00 leiPrețul curent este: 85,00 lei.
Plafoniera Led cu senzor de miscare reglabil 18W, 6500K
77,56 lei Prețul inițial a fost: 77,56 lei.62,97 leiPrețul curent este: 62,97 lei.

| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 61,71 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 60,45 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 59,19 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Spn |
|---|---|
| Culoare |
Alba |
| Tip Montaj |
Aplicat |
| Kelvin |
6500K |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Plafoniera Led cu senzor de miscare reglabil 18W, 6500K” Anulează răspunsul




Recenzii
Nu există recenzii până acum.