| Consum(W) | 18W |
| Dimensiune | 200x200x40mm |
| Material | Aluminiu+Acril |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Culoare Corp | Cafeniu |
| Durata Medie De Viata | 30.000 Ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Aplica LED |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 1100 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda,Neutra,Rece |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
Aplica Led Ananke 35w 3000k-6500k
119,99 lei Prețul inițial a fost: 119,99 lei.99,01 leiPrețul curent este: 99,01 lei.
Aplica Led Elara 31w 3000k - 6500k
119,99 lei Prețul inițial a fost: 119,99 lei.99,01 leiPrețul curent este: 99,01 lei.
Aplica led perete cafeniu THEMIS 18W
109,56 lei Prețul inițial a fost: 109,56 lei.87,10 leiPrețul curent este: 87,10 lei.

| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 85,36 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 83,62 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 81,87 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Spn |
|---|---|
| Culoare |
Cafenie |
| Tip Montaj |
Aplicat |
| Kelvin |
3000K – 6500K |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Aplica led perete cafeniu THEMIS 18W” Anulează răspunsul



Recenzii
Nu există recenzii până acum.