| Consum(W) | 31W |
| Dimensiune | 260x60mm |
| Material | Aluminiu |
| Tehnologie | IP20 |
| Tip produs | Aplica LED |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 2400 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda,Neutra,Rece |
| Kelvin | 3000k/4000k/6500k |
119,99 lei Prețul inițial a fost: 119,99 lei.99,01 leiPrețul curent este: 99,01 lei.


| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 97,03 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 95,05 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 93,07 lei |
| Consum(W) | 31W |
| Dimensiune | 260x60mm |
| Material | Aluminiu |
| Tehnologie | IP20 |
| Tip produs | Aplica LED |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 2400 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda,Neutra,Rece |
| Kelvin | 3000k/4000k/6500k |
| Brand |
Spn |
|---|---|
| Culoare |
Alba |
| Tip Montaj |
Aplicat |
| Kelvin |
3000K – 6500K |
Pentru a oferi cea mai buna experienta, folosim tehnologii precum cookie-uri pentru a stoca si/sau accesa informatii relevante in procesul de cumparare. Tehnologiile utilizate nu stocheaza informatii confidentiale, ci ID-uri unice asociate unei sesiuni pe site sau comportamentul de navigare. Fara acceptul tau sau cu consintamant limitat, anumite functionalitati ale site-ului pot fi afectate.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.