| Consum(W) | 65W |
| Dimensiune | 430x430x130mm |
| Material | Metal |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Culoare Corp | Negru |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Lustra Led |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 4200 Lm |
| Culoare lumina | cald/neutru/rece |
| Kelvin | 3000k/4000k/6500k |
240,65 lei Prețul inițial a fost: 240,65 lei.189,95 leiPrețul curent este: 189,95 lei.



| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 186,15 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 182,35 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 178,55 lei |
| Consum(W) | 65W |
| Dimensiune | 430x430x130mm |
| Material | Metal |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Culoare Corp | Negru |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Lustra Led |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 4200 Lm |
| Culoare lumina | cald/neutru/rece |
| Kelvin | 3000k/4000k/6500k |
| Brand |
Spn |
|---|---|
| Culoare |
Negru |
| Model |
Cu LED |
Pentru a oferi cea mai buna experienta, folosim tehnologii precum cookie-uri pentru a stoca si/sau accesa informatii relevante in procesul de cumparare. Tehnologiile utilizate nu stocheaza informatii confidentiale, ci ID-uri unice asociate unei sesiuni pe site sau comportamentul de navigare. Fara acceptul tau sau cu consintamant limitat, anumite functionalitati ale site-ului pot fi afectate.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.