| Consum(W) | 4.8W |
| Model cip | 2835 |
| Nr. LED | 60 led/ metru |
| Dimensiune | 8 x 2.5 |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Eficienta | A+ |
| Dimensiune PCB | 8mm |
| Durata Medie De Viata | 15.000 ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tip produs | Banda LED |
| Tensiune intrare (V) | 12V |
70,24 lei Prețul inițial a fost: 70,24 lei.37,12 leiPrețul curent este: 37,12 lei.
| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 36,38 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 35,64 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 34,89 lei |
| Consum(W) | 4.8W |
| Model cip | 2835 |
| Nr. LED | 60 led/ metru |
| Dimensiune | 8 x 2.5 |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Eficienta | A+ |
| Dimensiune PCB | 8mm |
| Durata Medie De Viata | 15.000 ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tip produs | Banda LED |
| Tensiune intrare (V) | 12V |
| Kelvin |
3000K |
|---|---|
| Indice de protectie |
IP20 |
| Tensiune de alimentare |
12V |
| Brand |
Spn |
Pentru a oferi cea mai buna experienta, folosim tehnologii precum cookie-uri pentru a stoca si/sau accesa informatii relevante in procesul de cumparare. Tehnologiile utilizate nu stocheaza informatii confidentiale, ci ID-uri unice asociate unei sesiuni pe site sau comportamentul de navigare. Fara acceptul tau sau cu consintamant limitat, anumite functionalitati ale site-ului pot fi afectate.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.