| Nr. LED | 320 LED/m |
| Putere (W) | 12W/m |
| Dimensiune | 8 x 2.5mm |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Lungime | 5m |
| Alimentare: | 24V |
| Tehnologie | LED |
| Lumeni | 960lm/m |
| Culoare lumina | Lumina Neutra |
| Kelvin | 4000K |
55,79 lei Prețul inițial a fost: 55,79 lei.43,45 leiPrețul curent este: 43,45 lei.
| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 42,58 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 41,71 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 40,84 lei |
| Nr. LED | 320 LED/m |
| Putere (W) | 12W/m |
| Dimensiune | 8 x 2.5mm |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Lungime | 5m |
| Alimentare: | 24V |
| Tehnologie | LED |
| Lumeni | 960lm/m |
| Culoare lumina | Lumina Neutra |
| Kelvin | 4000K |
| Kelvin |
4000K |
|---|---|
| Indice de protectie |
IP20 |
| Tensiune de alimentare |
24V |
| Brand |
Spn |
Pentru a oferi cea mai buna experienta, folosim tehnologii precum cookie-uri pentru a stoca si/sau accesa informatii relevante in procesul de cumparare. Tehnologiile utilizate nu stocheaza informatii confidentiale, ci ID-uri unice asociate unei sesiuni pe site sau comportamentul de navigare. Fara acceptul tau sau cu consintamant limitat, anumite functionalitati ale site-ului pot fi afectate.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.