|
Specificații tehnice |
|
| Brand | Noark |
| Gama | Ex9L-N |
| Tip protectie | Diferentiala RCCB |
| Curent nominal | 16A |
| Numar poli | 2P |
| Capacitate de rupere (kA) | 6 |
| Tensiune nominala | 230V |
| Tip curent rezidual | AC |
| Dimensiuni LxAxH (mm) | 3.6 × 7.2 × 8.0 cm |
| Curent rezidual | 30mA |
Noark intreruptor diferential, Icn=6kA, 4-poli, In=40A, IΔn=30mA, tip A, 108362
204,40 lei Prețul inițial a fost: 204,40 lei.177,74 leiPrețul curent este: 177,74 lei.
Noark intreruptor diferential, Icn=6kA, 2-poli, In=25A, IΔn=30mA, tip AC, 108314
106,75 lei Prețul inițial a fost: 106,75 lei.92,83 leiPrețul curent este: 92,83 lei.
Noark intreruptor diferential, Icn=6kA, 2-poli, In=16A, IΔn=30mA, tip AC, 108317
125,63 lei Prețul inițial a fost: 125,63 lei.109,24 leiPrețul curent este: 109,24 lei.
25 în stoc
| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 107,06 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 104,87 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 102,69 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Noark |
|---|---|
| Numar Poli |
2 |
| Amperaj |
16A |
| Curba Declansare |
Curba B |
| Curent Rezidual |
30mA |
| Curent De Rupere |
6 kA |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Noark intreruptor diferential, Icn=6kA, 2-poli, In=16A, IΔn=30mA, tip AC, 108317” Anulează răspunsul



Recenzii
Nu există recenzii până acum.