Prima pagină Sigurante si intrerupatoare automate Sigurante automate tetrapolare 4P Himel Siguranta Automata 4.5 kA 25A 4P HDB3WL4C25
Himel Siguranta Automata 4.5 kA 20A 4P HDB3WL4C20
Back to products
Himel Siguranta Automata 4.5 kA 32A 4P HDB3WL4C32
Himel Siguranta Automata 4.5 kA 25A 4P HDB3WL4C25
Reducere cantitativa Cantitate Reducere
  • Descriere
  • Informații suplimentare
  • Recenzii (0)
Descriere
PARAMETRU VALOARE
Tensiune nominală 400
Curent nominal 40
Adâncime montare 74
Număr poli protecţie 4
Tipul tensiunii AC
Grad de protecție (IP) IP20
Număr poli (total) 4
Capacitate nominală de rupere la scurtcircuit Icu IEC 60947-2 la 230 V 25
Caracteristici declanşare C
fisa tehnica
Informații suplimentare
Brand
Himel
Numar Poli
4P
Amperaj
25A
Curent De Rupere
4.5 kA
Curba Declansare
Curba C
Recenzii (0)
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Himel Siguranta Automata 4.5 kA 25A 4P HDB3WL4C25” Anulează răspunsul
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *
Produse similare
-13%
Siguranta automata MCB Legrand RX3 4P C32 4500A 419744
Adaugă în coș
-9%
Noark siguranta automata 4,5 kA, caracteristica C, 16 A, 4-poli, 102199
Adaugă în coș
-4%
Noark siguranta automata 4,5 kA, caracteristica C, 50 A, 3+N poli, 102189
-9%
Noark siguranta automata 20 kA, caracteristica C, 100 A, 4-poli, 102852
-10%
Noark siguranta automata 4,5 kA, caracteristica C, 25 A, 4-poli, 102201
-9%
Siguranta automata MCB Legrand RX3 4P C10 4500A 419739
-12%
Noark siguranta automata 4,5 kA, caracteristica C, 10 A, 3+N poli, 102182
-9%
Noark siguranta automata 20 kA, caracteristica C, 80 A, 4-poli, 102851