| Conditii operare | Bluetooth |
| Putere (W) | 12w |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Dimensiune | 93X118mm |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Tip Dulie | E27 |
| Durata Medie De Viata | 25000h |
| Culoare lumina | RGB |
| Unghi Lumina | 120grade |
59,99 lei Prețul inițial a fost: 59,99 lei.39,99 leiPrețul curent este: 39,99 lei.
| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 39,19 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 38,39 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 37,59 lei |
| Conditii operare | Bluetooth |
| Putere (W) | 12w |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Dimensiune | 93X118mm |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Tip Dulie | E27 |
| Durata Medie De Viata | 25000h |
| Culoare lumina | RGB |
| Unghi Lumina | 120grade |
| Tip bec |
Clasic Alb |
|---|---|
| Tip Dulie |
E27 |
| Kelvin |
RGB |
| Putere Bec |
12W |
| Brand |
Spn |
Pentru a oferi cea mai buna experienta, folosim tehnologii precum cookie-uri pentru a stoca si/sau accesa informatii relevante in procesul de cumparare. Tehnologiile utilizate nu stocheaza informatii confidentiale, ci ID-uri unice asociate unei sesiuni pe site sau comportamentul de navigare. Fara acceptul tau sau cu consintamant limitat, anumite functionalitati ale site-ului pot fi afectate.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.