| Consum(W) | 8W |
| Dimensiune | A60 |
| Tip Dulie | E27 |
| Echivalenta consum bec traditional | 12W=100W |
| Durata Medie De Viata | 30.000 Ore |
| Clasa Energetica | E |
| Tip produs | Bec LED |
| Lumeni | 880Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda |
| Unghi Lumina | 270° |
| Kelvin | 6400K |
10,86 lei Prețul inițial a fost: 10,86 lei.7,55 leiPrețul curent este: 7,55 lei.
| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 7,40 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 7,25 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 7,10 lei |
| Consum(W) | 8W |
| Dimensiune | A60 |
| Tip Dulie | E27 |
| Echivalenta consum bec traditional | 12W=100W |
| Durata Medie De Viata | 30.000 Ore |
| Clasa Energetica | E |
| Tip produs | Bec LED |
| Lumeni | 880Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda |
| Unghi Lumina | 270° |
| Kelvin | 6400K |
| Tip bec |
Clasic Alb |
|---|---|
| Tip Dulie |
E27 |
| Kelvin |
3000K |
| Putere Bec |
8W |
| Brand |
Spn |
Pentru a oferi cea mai buna experienta, folosim tehnologii precum cookie-uri pentru a stoca si/sau accesa informatii relevante in procesul de cumparare. Tehnologiile utilizate nu stocheaza informatii confidentiale, ci ID-uri unice asociate unei sesiuni pe site sau comportamentul de navigare. Fara acceptul tau sau cu consintamant limitat, anumite functionalitati ale site-ului pot fi afectate.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.