| Consum(W) | 45W |
| Dimensiune | 1500X80mm |
| Material | Aluminiu+Acril |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Culoare Corp | Negru |
| Durata Medie De Viata | 30.000 Ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Aplica LED |
| Lumeni | 2200 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda |
| Kelvin | 3000K |
284,89 lei Prețul inițial a fost: 284,89 lei.255,19 leiPrețul curent este: 255,19 lei.

| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 250,09 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 244,98 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 239,88 lei |
| Consum(W) | 45W |
| Dimensiune | 1500X80mm |
| Material | Aluminiu+Acril |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Culoare Corp | Negru |
| Durata Medie De Viata | 30.000 Ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Aplica LED |
| Lumeni | 2200 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Calda |
| Kelvin | 3000K |
| Brand |
Spn |
|---|---|
| Kelvin |
3000K |
| Culoare |
Negru |
Pentru a oferi cea mai buna experienta, folosim tehnologii precum cookie-uri pentru a stoca si/sau accesa informatii relevante in procesul de cumparare. Tehnologiile utilizate nu stocheaza informatii confidentiale, ci ID-uri unice asociate unei sesiuni pe site sau comportamentul de navigare. Fara acceptul tau sau cu consintamant limitat, anumite functionalitati ale site-ului pot fi afectate.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.