| PARAMETRU | VALOARE |
| Tensiune nominală | 400V |
| Curent nominal | 40A |
| Tipul tensiunii | AC |
| Număr poli | 3P |
| Caracteristici declanşare | C |
| Capacitate de rupere la scurtcircuit | 4,5kA |
| Grad de protecție (IP) | IP20 |
77,82 lei Prețul inițial a fost: 77,82 lei.60,69 leiPrețul curent este: 60,69 lei.
| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 59,48 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 58,26 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 57,05 lei |
| PARAMETRU | VALOARE |
| Tensiune nominală | 400V |
| Curent nominal | 40A |
| Tipul tensiunii | AC |
| Număr poli | 3P |
| Caracteristici declanşare | C |
| Capacitate de rupere la scurtcircuit | 4,5kA |
| Grad de protecție (IP) | IP20 |
| Brand |
ABB |
|---|---|
| Curba Declansare |
Curba C |
| Curent De Rupere |
4.5kA |
| Amperaj |
40A |
Pentru a oferi cea mai buna experienta, folosim tehnologii precum cookie-uri pentru a stoca si/sau accesa informatii relevante in procesul de cumparare. Tehnologiile utilizate nu stocheaza informatii confidentiale, ci ID-uri unice asociate unei sesiuni pe site sau comportamentul de navigare. Fara acceptul tau sau cu consintamant limitat, anumite functionalitati ale site-ului pot fi afectate.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.