| Principal | |
| gama | Unica |
| tip produs sau componenta | Trailing lead |
| denumire | Unica extend |
| tip de control | Mains switch |
| numar priza | 5 |
| numar de prize | 5 partat |
| tip conexiune integrata | 2 USB port 5 V c.c., curent maxim de incarcare: 2.4 A |
| lungime cablu | 1,5 m |
| culoare | Alb |
| Suplimentar | |
| Number of socket outlets with earth pin | 5 |
| Number of USB connection | 2 |
| [Ue] tensiune nominala | 250 V |
| [In] curent nominal | 16 A |
| configuratie poli priza | 2P + E |
| Outlet standard deviation | Schuko |
| informatii suplimentare priza | Cu obturatoare |
| capacitate de comutatie maxima | 16 A |
| lampa de veghe | ON indicator |
| material | PP (polipropilena) |
| lungime | 339 mm |
| latime | 57 mm |
| adancime | 40,5 mm |
| Cantitate pe set | Set de 1 |
| tip de ambalaj | Blister |
| Unitati de ambalare | |
| Unitate de masura pentru prima forma de impachetare | Db |
| Numar unitati in prima forma de impachetare | 1 |
| Greutate prima forma de impachetare | 591 g |
| Inaltime prima forma de impachetare | 7,5 cm |
| Latime prima forma de impachetare | 5,7 cm |
| Lungime prima forma de impachetare | 40,9 cm |
| Garanție contractuala | |
| Garantie | 18 luni |
Schneider Prelungitor Unica 2P+E, 3 prize+intr. 1.5m,alb ST9431W
68,65 lei Prețul inițial a fost: 68,65 lei.62,40 leiPrețul curent este: 62,40 lei.
Schneider Prelungitor Unica 2P+E, 5 prize+intr. 1.5m,alb ST9451W
78,10 lei Prețul inițial a fost: 78,10 lei.71,00 leiPrețul curent este: 71,00 lei.
Schneider Prelungitor Unica 2P+E,5prize+2USB+intr 1.5m,alb ST945U1W
92,71 lei Prețul inițial a fost: 92,71 lei.84,28 leiPrețul curent este: 84,28 lei.
25 în stoc
| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 82,59 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 80,91 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 79,22 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Schneider |
|---|---|
| Numar intrari |
5 |
| Lungime cordon |
1.5m |


