| Principal | |
| gama | Unica |
| tip produs sau componenta | Trailing lead |
| denumire | Unica extend |
| tip de control | Mains switch |
| numar priza | 3 |
| numar de prize | 3 partat |
| tip conexiune integrata | 2 USB port 5 V c.c., curent maxim de incarcare: 2.4 A |
| lungime cablu | 1,5 m |
| culoare | Alb |
| Suplimentar | |
| Number of socket outlets with earth pin | 3 |
| Number of USB connection | 2 |
| [Ue] tensiune nominala | 250 V |
| [In] curent nominal | 16 A |
| configuratie poli priza | 2P + E |
| Outlet standard deviation | Schuko |
| informatii suplimentare priza | Cu obturatoare |
| capacitate de comutatie maxima | 16 A |
| lampa de veghe | ON indicator |
| material | PP (polipropilena) |
| PC (policarbonat) | |
| lungime | 254 mm |
| latime | 57 mm |
| adancime | 40,5 mm |
| Cantitate pe set | Set de 1 |
| tip de ambalaj | Blister |
| Unitati de ambalare | |
| Unitate de masura pentru prima forma de impachetare | Db |
| Numar unitati in prima forma de impachetare | 1 |
| Greutate prima forma de impachetare | 509 g |
| Inaltime prima forma de impachetare | 7,5 cm |
| Latime prima forma de impachetare | 5,7 cm |
| Lungime prima forma de impachetare | 31,4 cm |
| Unitate de masura pentru a doua forma de impachetare | Doboz |
| Numar unitati in a doua forma de impachetare | 16 |
| Greutate a doua forma de impachetare | 8,7 kg |
| Inaltime a doua forma de impachetare | 30 cm |
| Latime a doua forma de impachetare | 30 cm |
Schneider Prelungitor Unica 2P+E,5 prize+2USB+intr 3m, alb ST945U3W
156,90 lei Prețul inițial a fost: 156,90 lei.142,63 leiPrețul curent este: 142,63 lei.
Schneider Prelungitor Unica 2P+E, 3 prize+intr. 1.5m,alb ST9431W
68,65 lei Prețul inițial a fost: 68,65 lei.62,40 leiPrețul curent este: 62,40 lei.
Schneider Prelungitor Unica 2P+E,3prize+2USB+intr 1.5m,alb ST943U1W
87,98 lei Prețul inițial a fost: 87,98 lei.79,98 leiPrețul curent este: 79,98 lei.
25 în stoc
| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 78,38 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 76,78 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 75,18 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Schneider |
|---|---|
| Numar intrari |
3 |
| Lungime cordon |
1.5m |


