| Principal | |
| gama | Unica |
| tip produs sau componenta | Trailing lead |
| denumire | Unica extend |
| forma | Partat |
| tip de control | Mains switch |
| numar priza | 3 |
| numar de prize | 3 partat |
| culoare | Alb (RAL 9003) |
| lungime cablu | 3 m |
| Suplimentar | |
| Number of socket outlets with earth pin | 3 |
| [Ue] tensiune nominala | 250 V |
| On/off switch present | Adevarat |
| [In] curent nominal | 16 A |
| configuratie poli priza | 2P + E |
| Outlet standard deviation | Schuko |
| informatii suplimentare priza | Cu obturatoare |
| capacitate de comutatie maxima | 16 A |
| lampa de veghe | ON indicator |
| material | PP (polipropilena) |
| lungime | 205,5 mm |
| latime | 57 mm |
| adancime | 40,5 mm |
| tip de ambalaj | Film |
| tratament suprafata | Netratat |
| Unitati de ambalare | |
| Unitate de masura pentru prima forma de impachetare | Db |
| Numar unitati in prima forma de impachetare | 1 |
| Inaltime prima forma de impachetare | 8 cm |
| Latime prima forma de impachetare | 5,3 cm |
| Lungime prima forma de impachetare | 26,5 cm |
| Greutate prima forma de impachetare | 574 g |
| Unitate de masura pentru a doua forma de impachetare | Doboz |
| Numar unitati in a doua forma de impachetare | 15 |
Schneider Prelungitor Unica 2P+E, 5 prize+intr. 5m, alb ST9455W
137,08 lei Prețul inițial a fost: 137,08 lei.124,61 leiPrețul curent este: 124,61 lei.
Hager Tablou Volta incastrat,1X12M VU12NE
254,20 lei Prețul inițial a fost: 254,20 lei.240,75 leiPrețul curent este: 240,75 lei.
Schneider Prelungitor Unica 2P+E, 3 prize+intr. 3m, alb ST9433W
79,61 lei Prețul inițial a fost: 79,61 lei.72,37 leiPrețul curent este: 72,37 lei.
25 în stoc
| Reducere cantitativa | Cantitate | Reducere |
|---|---|---|
| Discount by quantity | 2 - 5 | 2% 70,92 lei |
| Discount by quantity | 6 - 10 | 4% 69,48 lei |
| Discount by quantity | 11 + | 6% 68,03 lei |
Descriere
Informații suplimentare
| Brand |
Schneider |
|---|---|
| Numar intrari |
3 |
| Lungime cordon |
3m |


